онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo

Правила надання виїзних медичних послуг

Правила надання виїзних медичних послуг із відбору зразків матеріалів для проведення лабораторних досліджень (для пацієнтів)

1. Медичні послуги із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень надаються виїзною медичною бригадою у складі медичної сестри і водія (надалі за текстом – «виїзна медична бригада»).

2. Виїзною медичною бригадою надаються послуги із відбору зразків біоматеріалів для проведення лабораторних досліджень вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта (надалі за текстом – «виїзні медичні послуги») з 07:30 до 12:00 у дні з понеділка по п’ятницю лише за адресами в місті Києві, що обмежуються правим берегом річки Дніпро.

Надання медичних послуг виїзною медичною бригадою здійснюється виключно за попереднім записом. Прийом замовлень здійснюється операторами call-центру Медичного центру «сьогодні-на-завтра» щоденно з 08:00 до 20:00 за телефонами 0443334333, 0800753357 або шляхом запису через форму замовлення, розміщену на веб-сайті Медичного центру omegamc.ua.

Надання виїзних медичних послуг на лівому березі річки Дніпро міста Київ та за межами міста Києва, а також надання виїзних медичних послуг «сьогодні-на-сьогодні» в загальному порядку не здійснюється. Можливість замовлення вказаних в цьому абзаці послуг обговорюється індивідуально пацієнтом з операторами call-центру в кожному окремому випадку.

Просимо прийняти до уваги, що можливі незаплановані затримки в прибутті виїзної медичної бригади за адресою виклику у зв’язку з несприятливою дорожньою обстановкою (щільністю заторів/ трафіку тощо) чи з інших непередбачуваних причин. Також Медичний центр не несе відповідальності за виклики, які не могли бути своєчасно виконаними у разі неправильно вказаної пацієнтом адреси, відсутності нумерації будинків, відсутності покажчиків назв вулиць, ненадання інформації про наявність кодового замка під’їзду, у випадку несправності переговорних пристроїв (домофонів), заторів та перешкод на автодорогах тощо.

Важливо! Якщо Ви з якихось причин вирішили скасувати виклик виїзної медичної бригади, повідомте, будь ласка, своє рішення завчасно за телефонами call-центру Медичного центру 0443334333, 0800753357 чи будь-яким іншим зручним для Вас способом.

3. Виїзною медичною бригадою надаються наступні медичні послуги:

3.1. відбір зразків матеріалів крові (венозної, капілярної) для проведення лабораторних досліджень з переліку досліджень, що надаються Медичним центром;

3.2. відбір назофарингеальних зразків для тестування на SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР);

3.3. відбір зразків інших біоматеріалів для проведення лабораторних досліджень з переліку досліджень, що надаються Медичним центром, – здійснюються з обмеженнями, що пов’язані зі способом відбору зразків матеріалів (наприклад, не здійснюється відбір зразків матеріалів з урогенітального тракту, зразків, що отримуються шляхом біопсії і т.і.), можливість відбору таких зразків підлягає уточненню у операторів call-центру в кожному окремому випадку;

3.4. приймання від пацієнта зразків сечі, калу для проведення лабораторних досліджень з переліку досліджень, що надаються Медичним центром.

4. При цьому, виїзною медичною бригадою послуги із відбору зразків біоматеріалів, що вказані в пп.3.1.-3.3., надаються дорослим (повнолітнім) пацієнтам, а також дітям, старшим десяти років, приймання від пацієнтів зразків біомотеріалів (пп.3.4.) – не обмежується віком пацієнта.

Медичні послуги не надаються пацієнтам, які знаходяться в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, гострого психічного розладу.

Прийміть до уваги, що результати лабораторних досліджень можуть бути недостовірними у разі недотримання пацієнтом правил підготовки до здачі аналізів (сторінка «Підготовка до аналізів» веб-сайту Медичного центру omegamc.ua).

5. Вартість виїзних медичних послуг із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень (код послуги за прайсом – (932) «Проведення молодшим спеціалістом з медичною освітою процедур, маніпуляцій удома пацієнта») становить 200,00 (двісті) гривень.

Вказана вартість не включає в себе вартість безпосередньо лабораторних досліджень та вартість медичної послуги з взяття венозної або капілярної крові, які оплачуються пацієнтом окремо за цінами, які є актуальними на момент надання послуг.

Вартість медичних послуг, що надаються виїзною медичною бригадою (а саме вартість відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта, вартість лабораторних досліджень та вартість взяття венозної або капілярної крові), оплачується пацієнтом за адресою виклику готівкою або банківською карткою в гривнях в день надання послуг після відбору (прийняття) зразків біоматеріалів.

6. Строки видачі результатів лабораторних досліджень при наданні виїзних медичних послуг є стандартними і вказані на веб-сайті Медичного центру omegamc.ua (сторінка «Прейскурант послуг» підрозділ «Лабораторна діагностика» графа 3 «Час виконання аналізів»).

7. По готовності результатів лабораторних досліджень на номер телефона, вказаний пацієнтом при оформленні замовлення, буде відправлено відповідне смс-повідомлення.

Результати лабораторних досліджень можна отримати одним із наступних способів за вибором пацієнта, а саме:

на адресу електронної поштової скриньки пацієнта, для чого пацієнт повинен вказати адресу своєї електронної поштової скриньки під час приїзду виїзної медичної бригади. У цьому разі результати лабораторних досліджень будуть відправленні на адресу електронної поштової скриньки пацієнта автоматично по їх готовності;

у будь-якому відділенні Медичного центру при пред’явленні документа, що посвідчує особу пацієнта.

8. Пацієнт, замовляючи в Медичному центрі ТОВ «ТД «ОМЕГА-КИЇВ» медичні послуги із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень, приймає на себе зобов’язання:

забезпечити виїзній медичній бригаді безперешкодний доступ до пацієнта і створити необхідні умови для надання замовлених медичних послуг;

створити необхідні умови для роботи виїзної медичної бригади при наданні медичних послуг у помешканні/ за місцем роботи пацієнта (можливість вимити руки, якісне освітлення);

заздалегідь ізолювати домашніх тварин, які можуть ускладнити надання медичних послуг пацієнту, а також заподіяти шкоду здоров'ю і майну членів виїзної медичної бригади.

9. Просимо прийняти до уваги наступні правила поведінки членів виїзної медичної бригади на виїзді:

члени виїзної медичної бригади не зобов'язані знімати в приміщенні пацієнта взуття, проте перед входом до приміщення зобов’язані надіти одноразові бахіли;

членам виїзної медичної бригади заборонено приймати будь-які подарунки, погоджуватися на запрошення пригоститися чаєм/ кавою, іншими напоями або їжею;

пацієнту, який знаходиться в стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп'яніння, гострого психічного розладу, буде відмовлено в наданні медичних послуг.

10. Пацієнт, замовляючи в Медичному центрі ТОВ «ТД «ОМЕГА-КИЇВ» медичні послуги із відбору зразків біоматеріалів вдома у пацієнта або за місцем роботи пацієнта для проведення лабораторних досліджень, підтверджує, що він ознайомлений з умовами цих Правил, автоматично добровільно погоджується з даними Правилами та їх умовами.

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger