Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Акция! Бесплатная консультация ортопеда-травматолога

Акція! Безкоштовна консультація ортопеда-травматолога


при проходженні МРТ чи КТ в медичному центрі "Омега-Київ"!

Сучасний малорухливий спосіб життя більшості людей призводить до того, що захворювання опорно-рухового апарату з'являються навіть у молодому віці. Це можуть бути як проблеми з хребтом, так і захворювання суглобів.

Ортопед-травматолог-це фахівець, який займається діагностикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату.

Медичний центр «Омега-Київ» надає всім своїм пацієнтам можливість отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію ортопеда-травматолога, протягом двох тижнів після проходження процедури МРТ або КТ в нашому центрі.

А також, записавшись на консультацію до ортопеда-травматолога на суботу - Ви отримуєте знижку 50% на дану послугу.

Залежно від кожного індивідуального випадку, фахівці нашого центру можуть провести лікування патології або травми, усунути вивихи суглобів, виконати репозицію і імобілізацію при переломах, артроскопію або ендопротезування суглобів, призначити ефективні методи реабілітації.

Не затягуйте з лікуванням хвороб опорно-рухового апарату, адже вони можуть виявитися дуже серйозними. Вчасно звертайтеся до фахівців і бережіть своє здоров'я.

«Омега-Київ» подбає про вас!

Акція проходить в:

Відділення на вул. М.Максимовича, 10. Запис за тел: 0 800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного) (044) 333 4 333