Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

КТ щелепно­-лицьової ділянки, дентальне в Києві

Що таке дентальне КТ?

КТ щелепи - це метод пошарового сканування досліджуваної області, який відображає аномалії і патологічні зміни в суглобах і м'яких тканинах.

Лікарі-рентгенологи

Пелипейченко Елена Вадимовна

Пеліпейченко
Олена Вадимівна

Лікар-рентгенолог

Шамова Татьяна Александровна

Шамова
Тетяна Олександрівна

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Бунт Екатерина Васильевна

Бунт
Катерина Василівна

Лікар-рентгенолог

Петриченко Лилиана Александровна

Петриченко
Ліліана Олександрівна

Лікар-рентгенолог

Кошман Алена Викторовна

Кошман
Альона Вікторівна

Лікар-рентгенолог

Шаповалов Тимофей Николаевич

Шаповалов
Тимофій Миколайович

Лікар-рентгенолог першої категорії

Дереш Наталья Владимировна

Дереш
Наталія Володимирівна

Лікар-рентгенолог першої категорії, завідувач відділенням радіології, кандидат медичних наук

Василив Ирина Любомировна

Василів
Ірина Любомирівна

Лікар-рентгенолог

Гриценко Иванна Иосифовна

Гриценко
Іванна Йосипівна

Лікар-рентгенолог

Турленко Ольга Николаевна

Турленко
Ольга Миколаївна

Лікар-рентгенолог

Палийчук Ариадна Владимировна

Палійчук
Аріадна Володимирівна

Лікар-рентгенолог

Побеляцкий Тарас Сергеевич

Побеляцький
Тарас Сергійович

Лікар-рентгенолог першої категорії

Павлюк Александр Виталиевич

Павлюк
Олександр Віталійович

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Чуканов Александр Николаевич

Чуканов
Олександр Миколайович

Лікар-рентгенолог вищої категорії, завідувач відділення радіології

Ціни на КТ щелепно­-лицьової ділянки (дентальне)

Код Назва послуги Ціна Де роблять
1111
КТ щелепно-лицевої ділянки

КТ щелепно-лицевої ділянки 

1140 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39

У діагностичному центрі Омега-Київ ви можете зробити КТ (комп'ютерну томографію) щелепно-лицевої області (дентальне КТ).

Діагностична процедура дозволена для регулярного проведення, не провокує ускладнень і не має побічних ефектів. КТ двох щелеп проводиться за допомогою сучасного сканера Philips Briliance. Він дозволяє отримати до 64 зрізів (пошарових зображень) за раз. Обертаючись, сканер робить зображення з різних кутів, за допомогою чого можна отримати як дво, так і тривимірні зображення високої якості. Дентальне КТ це неінвазивне і практично повністю нешкідливе медичне дослідження, яке дозволяє безболісно отримати якісні зображення організму. Традиційна рентгенограма дозволяє отримати тільки двомірне панорамне зображення, в той же час за допомогою КТ можна побачити щелепу в трьох площинах, з усіма виступами (рельєфом).    Комп'ютерна томографія нижньої щелепи є швидкою і безпечною діагностичною процедурою, надає реалістичні просторові зображення, які дозволяють лікарю визначити без хірургії чи потрібен пацієнту імплантат і як буде проведена хірургічна операція.

Метод, в залежності від показань, може передбачати дослідження будови зубощелепної системи, КТ сегмента щелепи і окремих зубів. Основною перевагою цього методу візуалізації є висока інформативність і легкість у проведенні.

Показання до проведення

КТ щелепно-лицьоої ділянки (дентальне) використовується, коли пацієнту повинні бути встановлені імплантати. Чим більше інформації хірург має про анатомію порожнини рота пацієнта перед операцією, тим краще результат. Він повинен отримати такі параметри як ширина і щільність щелепної кістки, щоб оцінити який імплантат найбільш підходящий. Крім того, лікар повинен дізнатися точне розташування альвеолярного нерва, щоб запобігти його хворобливому ушкодженню. Також Дентальне КТ може допомогти візуалізувати розташування нерва перед екстракцією зуба мудрості. Ціна КТ щелепи в Києві залежить від показань і досліджуваних сегментів. Детальне дослідження зубощелепної системи, визначення аномалій і запальних процесів, дозволяє лікарям розробити ефективну схему лікування.

Що показує КТ щелепи:

  • Неправильна будова щелепи, аномалії зубного ряду;
  • Запальні процеси;
  • Травматичні пошкодження (переломи);
  • Новоутворення та метастази.

Підготовка до проведення

Дентальне КТ не вимагає попередньої підготовки, так як контрастна  речовина не використовується. Безпосередньо перед процедурою пацієнту слід зняти з себе всі металеві предмети (ювелірні прикраси, шпильки, годинник, зубні протези, слуховий апарат і т.д.). У разі якщо на пацієнта буде надіто допоміжний прилад, слід переконатися, що він не доставляє дискомфорту.

Як роблять КТ щелепи

Процедура не вимагає багато часу і спеціальної підготовки пацієнта перед проведенням. Це забезпечує швидке проведення комп'ютерної томографії вже відразу в день запису (при наявності вільного місця в графіку).

В діагностичному центрі Омега-Київ процес КТ щелепно-лицьової області контролює лікар-радіолог вищої категорії. Ви будете розміщені на рухомому столі томографа таким чином, що «кусальна» поверхню зубів буде знаходитися паралельно площині сканування КТ. 

КТ челюстно­-лицевой области, дентальное в Киеве
КТ челюстно­-лицевой области, дентальное в Киеве
КТ челюстно­-лицевой области, дентальное в Киеве
КТ челюстно­-лицевой области, дентальное в Киеве
КТ челюстно­-лицевой области, дентальное в Киеве
КТ челюстно­-лицевой области, дентальное в Киеве

Лежати слід максимально нерухомо. Пульт управління апаратом знаходиться в сусідній кімнаті, звідки лікар і стежить за ходом процедури. Ви зможете бачити один одного через вікно. У сканер вбудований двосторонній спікерфон, через який лікар кілька разів попросить вас не дихати на кілька секунд. У вашому розпорядженні буде знаходитися кнопка екстреного виклику лікаря, якою ви зможете скористатися в разі потреби. Сканер має форму пончика і відкритий з обох сторін, тому у вас буде можливість спостерігати за всім, що відбувається. Зазвичай процедура триває не більше 15 хвилин. Після неї лікар-радіолог проаналізує отримані результати. Вони можуть бути роздруковані, відправлені по електронній пошті або скопійовані на цифровий носій.

Ризики та протипоказання

Так як контрастна речовина не використовується, ризик алергічної реакції повністю виключено. Завдяки сучасній технології Essence, яка присутня в даному апараті, час сканування, а відповідно і доза опромінення, значно знижені. Крім того, вона дозволяє використовувати низькоінтенсивне випромінювання, що також зменшує шкоду для здоров'я.

Дентальная комп'ютерна томографія протипоказана при:

  • Вагітності, підозрі на вагітність, годування грудьми;
  • Підвищений рівеньі креатиніну в крові;
  • Цукровий діабет (2 ступеня);
  • Теріотоксікоз.

Якщо в анамнезі пацієнта відсутні протипоказання, КТ щелепи шкоди не принесе. Процедура є повноцінно безпечною, не викликає болю і дискомфорту. Діагностика не займає багато часу, що дозволяє її застосовувати навіть дітям.

Ціни на проведення КТ щелепи в Києві

Ціна на КТ верхньої щелепи в клініці Омега-Київ демократична і є середньою на ринку. Діагностика проводиться з використанням сучасної медичної апаратури, яка забезпечує якісний результат і максимально чіткі зображення.

Зробивши КТ (комп'ютерну томографію) щелепно-лицьової ділянки в діагностичному центрі Омега-Київ, ваш лікуючий лікар або хірург гарантовано отримає якісні дані про ваш організм, що є запорукою успішної операції.

Дізнатися ціну комп'ютерної томографії нижньої щелепи і записатися на процедуру можна за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "записи на прийом" на сайті.

Корисна інформація

Расшифровка МРТ головного мозга

Розшифровка МРТ головного мозку

Три критерия результативности томографии

Три критерія результативності томографії

Диагностика мочеполовой системы

Діагностика сечостатевої системи

Подготовка к КТ обследованию

Підготовка до КТ обстеження

Контрастные вещества для проведения компьютерной томографии

Контрастні речовини для проведення комп'ютерної томографії

«Омега-Киев» - забота о Вас и Вашем здоровье!

«Омега-Київ» - турбота про Вас та Ваше здоров'я!

МРТ мочевого пузыря. Показания к назначению

МРТ сечового міхура. Показання до призначення

Инновационные способы диагностирования заболеваний внутренних органов и систем

Інноваційні способи діагностування захворювань внутрішніх органів і систем

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю