Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Лікування хребта в Києві

Що таке хребет?

Хребет - це осьова опора людського організму. Хребет виконує безліч функцій, тому так важливо своєчасно усунути проблеми.

Врачи-вертебрологи

Тернопольский Сергей Петрович

Тернопольський
Сергій Петрович

Лікар-невропатолог першої категорії, лікар-вертебролог

Волынская Людмила Александровна

Волинська
Людмила Олександрівна

Лікар-невропатолог вищої категорії, лікар-вертебролог, лікар-рефлексотерапевт

Примак Ирина Анатольевна

Примак
Ірина Анатоліївна

Старша медична сестра

Козак Наталья Александровна

Козак
Наталія Олександрівна

Медична сестра

Гавришкевич Елизавета Сергеевна

Гавришкевич
Єлизавета Сергіївна

Медична сестра

Попова Дина Владимировна

Попова
Діна Володимирівна

Медична сестра

Ціни відділення вертебрології

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2003
Прийом лікаря вертебролога

Прийом лікаря вертебролога (консультація, огляд)

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
2004
Повторний прийом лікаря вертебролога

Повторний прийом лікаря вертебролога (консультація, огляд)

350 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
2109
Апаратне витягування хребта (тракомп"ютер)

Апаратне витягування хребта (тракомп"ютер)

300 грн.
вул. М. Максимовича 10
вул. А. Малишка 39
2131
Електрофорез БТЛ

Електрофорез БТЛ

150 грн.
вул. М. Максимовича 10
2211
Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.)

Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.)

300 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Що найчастіше цікавить пацієнтів

Яку терапію краще проводити?

Лікар, який проводить діагностування, огляд і призначає ефективне лікування, називається вертебрологом. Саме тому консультацію, візуальний огляд, діагностування повинен проводити лікар-вертебролог. Він же займається лікуванням патології хребетного стовпа. За допомогою можна звернутися в медичний центр "Омега-Київ".

Навіщо проводити лікування?

Хребет - це осьова основа і дуже важливо стежити за його станом. Хребет треба тримати в здоровому стані. Дуже важливо своєчасно розпізнати захворювання і провести якісну терапію, яка нейтралізує патологію і поліпшить якість життя. Якщо лікування не буде проводитися, то наслідки можуть бути жахливими, це може бути синдром кінського хвоста або часткова, повна втрата рухової функції.

Як проходить відновлення після операції?

Відновлювальний процес в різних випадках триває своє певну кількість часу. Залежить це від тяжкості хвороби, від методу, за допомогою якого було проведено лікування захворювання. Якщо застосовується малоінвазивна терапія, то відновлення проходить швидше. Відповідно під час звичайної операції реабілітація може тривати і до кількох років. Важливо проводити відновлення під наглядом реабілітологів, з відвідуванням спеціальних центрів і виконанням призначених процедур.

Ефективне лікування хребетного стовпа

Терапія хребетного стовпа включає в себе комплекс заходів, які спрямовані на відновлення працездатності опорно-рухового апарату. Так як хребет - це опора, саме на нього припадає основне навантаження. Через нездоровий спосіб життя, малу рухливість, або надмірну активність, травми можуть виникати різні патології хребта.

Хребетний стовп деформується, а це провокує різні хвороби внутрішніх органів і систем організму. Проблеми з хребетним стовпом на перших стадіях практично непомітні. Єдиний симптом - це слабкий дискомфорт в області ураженої зони. При відсутності лікування можуть розвиватися серйозні проблеми з внутрішніми системами і опорно-руховим апаратом в цілому.

Виявити патологію може тільки практикуючий лікар вертебролог. У медичному центрі "Омега-Київ" працює тільки кваліфікований медичний персонал, а обстеження і лікування проводиться за допомогою сучасного апаратного обладнання. Медики мають великий досвід і готові відновити здоров'я кожного, хто звернувся за допомогою пацієнта.

Сукупність процесів хребетного стовпа

Хребет - це осьова опора людського організму. Хребет виконує безліч функцій, тому так важливо своєчасно усунути проблеми. Діяльність хребта полягає в наступному:

 1. Опорна функція полягає в підтримці тіла і систем людського організму. Це основна опора для верхніх кінцівок, внутрішніх органів, голови, грудини.
 2. Захист. Відбувається захист спинного мозку, так як він знаходиться всередині хребта. Також йде організація координації функцій і цілісності рухових систем людини.
 3. Амортизація. Через те що хребетний стовп має відносну гнучкістю, то йде захист від струсів, наприклад, під час стрибків.

Через те що хребет - це опора і є дуже важливии для організму, то важливо своєчасно діагностувати патологію і проводити ефективну терапію. Якісне лікування проводять в клініці "Омега-Київ". Вертебролог готовий провести огляд, призначити лабораторне та інструментальне дослідження, призначити результативну терапію.

Які завдання входять в лікувальний комплекс

Лікувальний комплекс - це заходи, завдяки яким відбувається відновлення нормальної працездатності хребта, опорно-рухового апарату в цілому. Залежно від того, який тип патології та на якій стадії протікає захворювання хребетного стовпа. У комплекс терапії можуть входити такі лікувальні заходи:

 1. Ліквідація причини розвитку хвороби. Це може бути здавлені нервові корінці, блок хребців суглобів, спазми в м'язах, проблеми з обміном речовин, запалення.
 2. Усунення болю. Призначення медикаментозних препаратів, блокад, мазей, гелів.
 3. Нормалізація роботи системи кровообігу, іннервації тканин хребта.
 4. Відновлення працездатності рухів кінцівок і самого хребетного стовпа.
 5. Терапія патологій хребта, таких як грижа, спондилоартроз, остеохондроз, спондильоз та інших серйозних проблем зі здоров'ям.

Які патології вражають хребет

Медицина сьогодні знає кілька патологій, що вражають хребетний стовп. До найбільш поширених можна віднести наступні:

 1. Викривлення хребта - сколіоз.
 2. Запалення нерва сідниці - ішіас.
 3. Утворення кісткових наростів - спондильоз.
 4. Зміни хребетних дисків - остеохондроз.
 5. Хребетна грижа.
 6. Проблеми з м'язами - міозит.
 7. Радикуліт.

Кожен вид патології небезпечний для людини, тому так важливо провести негайне діагностування і пройти терапію. Зробити це може тільки команда лікарів професіоналів.

Лечение позвоночника в Киеве
Лечение позвоночника в Киеве
Лечение позвоночника в Киеве
Лечение позвоночника в Киеве
Лечение позвоночника в Киеве

Діагностування хвороб хребетного стовпа

Діагностування хвороб хребта передбачає огляд у вертебролога. Пацієнт при перших негативних симптомах повинен відвідати клініку. Лікар візуалізує викривлення, намацає місце, де локалізувався біль, випише направлення на обстеження. Діагностика проводиться за допомогою супер точних апаратів. Застосовуються наступні сучасні методи:

 1. КТ (комп'ютерна томографія). За допомогою цього рентгенологічного методу з'являється можливість зробити скан проблемного місця і отримати тривимірне зображення. Важливість КТ полягає в мінімальному опроміненні під час процедури. У клініці "Омега-Київ" обстеження проводиться на високоякісному, безпечному Philips Brilliance 64.
 2. МРТ. (Магнітно-резонансна томографія). Завдяки цьому виду діагностування, можна отримати пошарові знімки. Цей вид діагностики допомагає визначити стадію патології і рівень ураження хребта. Для дослідження використовується апарат PHILIPS ACHIEVA 1.5 тесла.
 3. Терапія уражень хребта

Якою буде терапія, може визначити тільки лікар. Лікування призначається після діагностування патологічного стану. Лікар вивчає клінічну картину і призначає терапію в індивідуальному порядку. На те, яким буде лікування, впливає вік пацієнта, стан здоров'я, вид хвороби і стадія розвитку. Лікування умовно поділяється на медикаментозне і без прийому медикаментозних засобів.

У медичному центрі "Омега-Київ" лікарі вдаються до делікатної і в той же час ефективної терапії. Лікування медикаментами передбачає призначення мазей, гелей, таблеток. Препарати прописуються для зняття болю. Також лікар може призначити блокади або хондропротектори. Хондропротектори допомагають у відновленні хрящової тканини в суглобах.

Якщо говорити про малоінвазивні методики немедикаментозної терапії, то вони можуть бути такими:

 1. Методи фізіотерапії з обов'язковим включення ударнохвильової терапії, електрофорезу.
 2. Мануальна терапія з масажем і релаксацією м'язів.
 3. Сухе імпульсивна витягування на апараті.
 4. ЛФК.

Якщо медикаментозне лікування не приносить позитивного ефекту, то застосовується хірургія. Операція може бути проведена в клініці "Омега-Київ".

Хірургічне лікування хребетного стовпа

Якщо лікар прийняв рішення про проведення хірургічної операції, то може бути призначена мікродискектомія. Операція являє собою відкрите втручання. Під час операції проводиться видалення пошкодженого диска з грижею. Цей метод сьогодні вважається основним.

Деякі види патологій можуть усуватися за допомогою малоінвазивних способів. Таких методик, як лапароскопія і лазерна терапія. У клініці "Омега Київ" практикуються щадні способи. Після оперативного втручання не залишається великих шрамів, а відновлення і реабілітація проходять максимально швидко, скорочуючи ризик розвитку ускладнень і рецидиву патологічного стану. Операція призначається рідко, але дає хороші результати. Важливо своєчасно розпізнати хворобу, тому так важливо при перших змінах в звичайному стані здоров'я треба звернутися до лікаря медичного центру "Омега Київ". Оперативні втручання можуть бути спрямовані на:

 1. Ліквідацію гематом, розірваних зв'язок, фрагментів кісткової тканини і пошкоджених дисків.
 2. Видалення будь-якого виду тиску на хребетний стовп.
 3. Відновлення працездатності, прохідності, стабілізації.
 4. Попередження рецидиву зміщення з застосуванням спеціальних конструкцій з медичного металу.
 5. Ефективні профілактичні заходи

Для того щоб не лікувати, краще як відомо попередити. Лікарі рекомендують дотримуватися профілактику.

Слід дотримуватися таких заходів:

 1. Вести правильний спосіб життя.
 2. Дотримуватися здорового харчування.
 3. Займатися фізичною культурою, гімнастикою.
 4. Стежити за поставою.

Як тільки почне розвиватися негативна симптоматика, у вигляді болю, оніміння кінцівок, поколювання, відчуття ватяних ніг, слід негайно звернутися до хорошої клініки. У медичному центрі лікарі готові надати професійну допомогу.

Корисна інформація

Боли в спине и шее при сидячей работе

Біль у спині та шиї при сидячій роботі

Чего нужно избегать после лечения эрозии шейки матки?

Чого потрібно уникати після лікування ерозії шийки матки?

Боли в спине – показатель протрузии?

Біль у спині – ознака протрузії?

Чем опасен холецистит при беременности?

Чим небезпечний холецистит при вагітності?

Чем опасен токсоплазмоз?

Чим небезпечний токсоплазмоз?

Чем опасен трихомониаз?

Чим небезпечний трихомоніаз?

Чем опасна аденовирусная инфекция?

Чим небезпечна аденовірусна інфекція?

Чем опасна ОРВИ при беременности?

Чим небезпечне ГРВІ при вагітності?

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю