Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo

Лікувальний масаж в Києві

Автор статті:

Захожа Марина Вікторівна

Фізичний терапевт

Що таке лікувальний масаж в Києві?

Малорухливий спосіб життя, напружена робота і стреси стали повсякденністю сучасної людини. Це часто стає причиною постійної м'язової напруги, яка завжди вкрай негативно відбивається на здоров'ї. Втома, скутість м'язів, порушення кровопостачання органів - це потенційно хворобливий стан. Масаж допомагає зняти напругу у всьому тілі, поліпшити кровообіг, підвищити рівень кисню в крові та поліпшити якість сну - в загальному, усунути потенційні хвороботворні чинники. Неодмінною частиною реабілітаційної практики вважається лікувальний масаж. У Києві ця процедура популярна і як антистресова процедура, але основне призначення масажу - це терапія і відновлення після травм і операцій. В залежності від діагнозу, масаж може бути як допоміжна складова лікувальної схеми (реабілітація після травм і операцій, тривалої іммобілізації), так і самостійним методом лікування - наприклад, для зняття спазму м'язів і позбавлення від болю у спині.

Фізичні терапевти

Захожа Марина Викторовна

Захожа
Марина Вікторівна

Фізичний терапевт

Заложникова Елена Ивановна

Заложнікова
Олена Іванівна

Головна медична сестра вищої категорії

Примак Ирина Анатольевна

Примак
Ірина Анатоліївна

Старша медична сестра

Козак Наталья Александровна

Козак
Наталія Олександрівна

Медична сестра

Гавришкевич Елизавета Сергеевна

Гавришкевич
Єлизавета Сергіївна

Медична сестра

Попова Дина Владимировна

Попова
Діна Володимирівна

Медична сестра

Ціни на послуги масажу

Ознакомьтесь с прайс-листом на массаж (Киев). В нашем реабилитационном центре выполняется массаж верхних и нижних конечностей или всего тела - в зависимости от рекомендаций врача-реабилитолога. 

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2213
Консультація фізичного терапевта

Консультація фізичного терапевта

300 грн.
вул. М. Максимовича 10
2200
Масаж м'язів спини (три відділи)

Масаж м'язів спини (три відділи) (35-40 хв.)

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
2211
Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.)

Масаж м'язів спини (шийно-комірцева зона) (30 хв.)

300 грн.
вул. М. Максимовича 10
2202
Масаж верхньої кінцівки (рука, шия) + реабілітація (40 хв)

Масаж верхньої кінцівки (рука, шия) + реабілітація (40 хв) після переломів, травм, операцій

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
2203
Масаж нижньої кінцівки (нога, сідниці, поперек) + реабілітація (40 хв)

Масаж нижньої кінцівки (нога, сідниці, поперек) + реабілітація (40 хв)

400 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Показання до лікувального масажу

В першу чергу - це все, що пов'язано з реабілітацією після операцій, травм і важких порушень кровообігу: постінсультний період, посттравматичний стан, тільки що знятий гіпс або інший фіксатор для зрощення перелому і т.д.

Крім цього, масаж (лікувальний) необхідний професійним спортсменам і особам, які виконують важку фізичну роботу: м'язи після сильного перевантаження потребують розслаблення.

Хронічна втома, болі в спині - часті супутники офісних співробітників і інших, що працюють сидячи. Малорухливий спосіб життя - причина спазмів м'язів спини та зниження м'язового тонусу. З цими симптомами допомагає боротися саме масаж.

Види масажу:

 • Загальний масаж.
 • Масаж лікувальний для спини призначають при хронічних болях в грудному, шийному чи поперековому відділі, особливо при сидячій роботі. З його допомогою опрацьовуються глибокі м'язи спини, що підтримують хребет. Така процедура допомагає усунути м'язові спазми та фасциальний натяг, що виникають через тривале нерухоме положення спини і викликають постійний біль, часом нестерпний. Ні в якому разі не терпіть її - звертайтеся до лікаря!
 • Масаж лікувальний для верхніх і нижніх кінцівок призначається в комплексі реабілітаційних заходів після травм і операцій. Ця процедура проводиться для остаточного відновлення руки або ноги після зняття гіпсу, апарату Єлізарова або іншого фіксатора для зрощення зламаних кісток. Масаж, так само як і фізична терапія, необхідні для відновлення м'язів, ослаблих за час іммобілізації. За допомогою масажу також усувається контрактура суглобів, поліпшується їх рухливість і еластичність зв'язок.
 • Масаж-антистрес рекомендується як засіб проти накопиченої за місяці втоми, наслідків пережитого стресу. Це неймовірно корисна і дуже приємна процедура, що допомагає відновити працездатність і зняти напругу у всьому тілі.
 • Масаж шийно-комірцевої зони - профілактика спондилоартрозу та інших захворювань шийного відділу хребта. Тим, хто працює сидячи, рекомендується робити такий масаж регулярно.
 • Лімфодренажний масаж призначають для усунення застою лімфи, прискорення обміну речовин і кровообігу в тканинах, виведення з організму зайвої рідини. Ця процедура дуже корисна для детоксикації організму і боротьби із зайвою вагою, особливо якщо вона супроводжується набряком.
 • Масаж лікувальний для вагітних допомагає майбутній мамі легше пережити пов'язаний з вагітністю дискомфорт, поліпшити самопочуття і підготуватися до пологів. Він допомагає вагітним зняти напругу в ногах і болі в попереку на пізніх термінах, поліпшити кровообіг і тонус м'язів. Після масажу майбутня мама краще спить, а безпосередньо перед пологами ця процедура допомагає розслабитися і зменшити біль при переймах.
 • Масаж і фізична реабілітація для дітей 4-14 років показані при порушенні постави, сколіозі, сутулості, плоскостопості, кіфозі і лордозі.
 • Масаж спини і фізичну реабілітацію призначають після важких травм, інсультів, операцій на хребті.
 • Масаж дитячий допомагає сформувати правильну поставу, знімає напругу в м'язах після довгого сидіння за партою, зняти втому і зайву збудливість, покращує якість сну. 1-2 курси на рік корисні не тільки для здоров'я, але й для розумової діяльності, що позитивно впливає на успішність школяра.

Чим відрізняється лікувальний масаж від класичного масажу?

Слід розрізняти розслабляючий масаж і лікувальний масаж. У Києві проводяться обидва види процедур.

І той, і інший вид масажу розганяє кров і покращує кровообіг, знімає напругу і м'язові затиски. Відрізняються вони лише глибиною впливу. Класичний розслабляючий масаж впливає тільки на шкіру і м'язи - цього достатньо для усунення затискачів, релаксації, зняття наслідків щоденного стресу. Щодо масажу лікувального, то він впливає також на кровотік, лімфоток, роботу внутрішніх органів і нервової системи. Таку процедуру може виконувати тільки медичний масажист з досвідом роботи в клініках, лікарнях та реабілітаційних центрах.

Протипоказання до масажу

Масаж лікувальний і розслабляючий - корисні для здоров'я процедури, абсолютно безпечні за умови, що вони виконуються за всіма правилами. Однак і до них існують протипоказання.

Тимчасово протипоказаний масаж в таких випадках:

 • висока температура і лихоманка;
 • внутрішній крововилив;
 • гнійні процеси;
 • алергія зі шкірними висипаннями;
 • психомоторне збудження;
 • інфаркт міокарда;
 • недостатність кровообігу;
 • гіпертонічний і гіпотонічний криз;
 • легенево-серцева недостатність;
 • кишковий розлад;
 • нудота і блювота;
 • гострі запальні процеси.

Абсолютно протипоказана процедура в таких випадках:

 • доброякісна або злоякісна пухлина;
 • гангрена;
 • трофічні виразки;
 • ангіїт і тромбангіїт;
 • атеросклероз периферичних судин;
 • аневризми судин;
 • тромбофлебіт;
 • важкі психічні розлади;
 • гостра ниркова або печінкова недостатність;
 • туберкульоз в активній формі.
Лечебный массаж в Киеве
Лечебный массаж в Киеве
Лечебный массаж в Киеве
Лечебный массаж в Киеве
Лечебный массаж в Киеве
Лечебный массаж в Киеве
Лечебный массаж в Киеве

Місцеві протипоказання для масажу живота і попереку:

 • кісти та інші новоутворення жіночої репродуктивної системи;
 • хвороблива пальпація живота;
 • маткові кровотечі;
 • виразка шлунку;
 • перші 2 дні менструації;
 • 2 місяці після пологів або аборту.

Як часто можна робити масаж?

Лікувальний масаж в Києві, в тому числі й у наших фахівців, зазвичай призначають курсом 8-10 сеансів. Саме така кількість дає результат при будь-якій задачі, будь то релаксація, лікування м'язових затискачів або лімфодренаж.

Перші 2-3 сеансу масажист "знайомиться" з тілом пацієнта, виявляє його найчутливіші зони і підбирає оптимальну методику впливу.

Оптимальна частота масажу лікувального і розслабляючого - через день або два дні. Це необхідно для того, щоб м'язи спини встигли відпочити після впливу на них: на наступний день може відчуватися біль, схожа на кріпатуру після тренування. Але іноді масаж може призначатися і щодня. Схему і курс масажу розписує лікар.

Обов'язково потрібно пройти повний курс, навіть якщо полегшення настає вже після другого-третього сеансу, інакше результату не буде.

Де записатися на лікувальний масаж в Києві?

Шукаєте, де зробити лікувальний масаж в Києві? Наш масажний кабінет на вул. Максимовича, 10 (м. Васильківська, м. Виставковий центр) обладнаний усім необхідним. Висококласні, досвідчені масажисти і фізичні терапевти володіють більшістю лікувальних і релаксових методик масажу.

Запишіться на масаж за телефоном 044 333 4 333 або 0 800 753 357, через зазначену на сайті форму записи або в будь-якому зручному для вас месенджері.

Корисна інформація

Боли в спине и шее при сидячей работе

Біль у спині та шиї при сидячій роботі

Чего нужно избегать после лечения эрозии шейки матки?

Чого потрібно уникати після лікування ерозії шийки матки?

Боли в спине – показатель протрузии?

Біль у спині – ознака протрузії?

Чем опасен холецистит при беременности?

Чим небезпечний холецистит при вагітності?

Чем опасен токсоплазмоз?

Чим небезпечний токсоплазмоз?

Чем опасен трихомониаз?

Чим небезпечний трихомоніаз?

Чем опасна аденовирусная инфекция?

Чим небезпечна аденовірусна інфекція?

Чем опасна ОРВИ при беременности?

Чим небезпечне ГРВІ при вагітності?

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю