1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo

Хвороби серця

Болезни сердца
Болезни сердца

ТОЧНА ДІАГНОСТИКА

БІЛЬШЕ 14 РОКІВ ДОСВІДУ

РЕЗУЛЬТАТ У НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

ВІДДІЛЕННЯ З ДЕННИМ СТАЦІОНАРОМ

Що може бути причинами хвороби серця?

Причини виникнення хвороб серця можуть бути самими різними, проте, як показують проведені дослідження, найчастіше подібні патології провокують різного роду інфекції, вроджені проблеми або погана спадковість.

Лікарі Кардіологія

Фещук Елена Александровна
Фещук
Олена Олександрівна
Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар-терапевт
Примак Ирина Анатольевна
Примак
Ірина Анатоліївна
Старша медична сестра
Козак Наталья Александровна
Козак
Наталія Олександрівна
Медична сестра
Квитка Олеся Николаевна
Квітка
Олеся Миколаївна
Медична сестра
Глушак Римма Андреевна
Глушак
Рімма Андріївна
Медична сестра
Тарасова Мария Анатольевна
Тарасова
Марія Анатоліївна
Медична сестра-акушерка

Ціни на послуги

Код Назва послуги Ціна Де роблять
3
Розпис схеми лікування ( консультація + схема лікування)

Розпис схеми лікування ( консультація + схема лікування)

700 грн.
ул. Владимирская 81-А
ул. М. Максимовича 10
пр-т В. Маяковского 70
ул. А. Малышко 39
2007
Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд)

Прийом лікаря кардіолога (консультація, огляд)

600 грн.
ул. М. Максимовича 10
179
Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів)

Електрокардіограма з розшифровкою (12 каналів)

150 грн.
ул. М. Максимовича 10
257
Електрокардіограма (автовисновок)

Електрокардіограма (автовисновок)

100 грн.
ул. М. Максимовича 10
67
УЗД сердця (ехокардіоскопія)

УЗД сердця (ехокардіоскопія)

500 грн.
ул. М. Максимовича 10
ул. А. Малышко 39

Кожне захворювання має певні ознаки, за якими його можна виявити. Хвороби серця максимально точно можна визначити тільки лікар-кардіолог. Однак, кожна людина здатна самостійно виявити у себе хвороби серця, якщо буде звертати увагу на ознаки патології.

Причини виникнення хвороб серця можуть бути самими різними, проте, як показують проведені дослідження, найчастіше подібні патології провокують різного роду інфекції, вроджені проблеми або погана спадковість. Однак, привести до розвитку патологічних процесів можуть також шкідливі звички або неправильний спосіб життя.

З кожним роком створюється все більше препаратів, і впроваджуються новітні технології, які допомагають усунути хвороби серця, полегшити самопочуття людини, а також усунути наявні негативні наслідки і не допустити виникнення ускладнень. Багато сучасні лікарські засоби і інноваційні методики широко впроваджуються в нашому медичному центрі, саме тому, пацієнти можуть пройти повний курс лікування і усунути патології і порушення.

Багато що також залежить і від пацієнта, так як при виявленні перших симптомів потрібно відразу ж звернутися за допомогою, так як це дозволить набагато швидше усунути проблеми і запобігти летальному результату.

Які можуть бути патології серцевого м'яза

Хвороби серця займають одне з перших місць серед усіх проблем і патологій і представляють серйозну загрозу для здоров'я і життя хворого. Зокрема, найбільш часто зустрічаються такі проблеми як:

  • аритмія;
  • ішемія;
  • інфаркт;
  • кардіосклероз.

Крім того, можуть бути і багато інші хвороби серця, тому обов'язково потрібно знати, які вони мають ознаки і перші симптоми, щоб можна було своєчасно розпізнати наявність патології і провести лікування.

Аритмія і її різновиди

Досить поширеною хворобою серця вважається аритмія, яка представляє собою відхилення в ритмі серцевих скорочень. Зазвичай подібне порушення не представляє великої загрози для хворого, проте, при появі перших симптомів обов'язково потрібно звернутися до лікаря і провести діагностику за допомогою електрокардіографії.

Існують різні види аритмії, що розрізняються своїм проявом і виникненням. Найчастіше вона виникає при ендокринних захворюваннях, а також порушеннях нервової системи. Серед основних видів аритмії розрізняються такі як:

  • пароксизмальна аритмія;
  • тахікардія;
  • брадикардія.

При ішемічній хворобі серця і при вадах може виникнути миготлива аритмія. Вона характеризується порушенням серцевого ритму, при якому передсердя і шлуночки починають скорочуватися безладно.

Захворювання запального характеру

В основі деяких захворювань серцево-судинної системи лежить запальний процес. Іноді запалення має бактеріальне походження, і це призводить до того, що в області серцевого м'яза відбувається розмноження хвороботворних мікроорганізмів. Вони провокують гнійне запалення, зокрема перикардит і ендокардит.

В такому випадку хворому призначаються медикаментозні препарати антибактеріальної дії, що дозволяють запобігти поширенню бактерій. Симптоми запальних процесів досить явні, саме тому визначити перебіг патології досить просто.

Хвороби серця - фотографії

omega
omega
omega
omega

Вади серця

Розглядаючи хвороби серця не можна не приділити увагу вадам, які можуть бути вродженими чи набутими. Вроджені характеризуються тим, що ще на етапі формування плоду виникають дефекти в розвитку серцевого м'яза і великих судин. Причини подібного явища можуть бути самими різними, зокрема подібні патології виникають в результаті перенесених матір'ю в процесі вагітності інфекційних захворювань або при зловживанні алкогольними напоями в першому триместрі вагітності.

Сучасна діагностика дозволяє визначити можливість виникнення вродженої вади, що дуже важливо, тому що найчастіше оперативне втручання потрібне в перші години життя дитини. Крім вродженої вади, може бути ще і набута. Подібна патологія виникає вже після народження, і утворюється через ураження перегородок і клапанів серцевого м'яза при різних хворобах. Хворий на протязі тривалого часу може не здогадуватися про захворювання, і воно виявляється тільки при огляді кардіологом.

Інфаркт міокарда

Однією з найскладніших хвороб серця вважається інфаркт міокарда. Подібне захворювання спровоковано одним або декількома вогнищами змертвіння в серцевому м'язі. Найбільш поширеним симптомом в такому випадку вважається тривалий напад сильного болю в грудях.

Щоб запобігти виникненню хвороби серця потрібно стежити за своїм здоров'ям, проводити всі необхідні профілактичні заходи та якщо з'явилися найменші симптоми патології, обов'язково звернутися до лікаря.

Якщо виникли перші симптоми хвороби серця, обов'язково потрібно звернутися до лікаря, який проведе діагностику і призначить якісне комплексне лікування патології. У нашому медичному центрі є всі необхідні технології, що дозволяють швидко розпізнати наявність хвороб серця і допомагають позбутися від патології і не допустити виникнення ускладнень.

Корисна інформація

Что делать если плохие анализы мочи

Що робити якщо погані аналізи сечі

Боли в спине и шее при сидячей работе

Біль у спині та шиї при сидячій роботі

Чего нужно избегать после лечения эрозии шейки матки

Чого потрібно уникати після лікування ерозії шийки матки

Боли в спине показатель протрузии?

Біль у спині - ознака протрузії?

Чем опасен холецистит при беременности

Чим небезпечний холецистит при вагітності

Чем опасен токсоплазмоз?

Чим небезпечний токсоплазмоз?

Чем опасен трихомониаз?

Чим небезпечний трихомоніаз?

Чем опасна аденовирусная инфекция

Чим небезпечна аденовірусна інфекція